0
Posted October 22, 2015 by une in Sport
 
 

Van Gaal i “çmendur” pas lojtarit te Tottenhamit

Loading...

Ne qoft se nuk ju hapet video Kliko Ketu WwW.Tvseriale.ChLuis Van Gaal i ka thënë Manchester Unitedit të bëj të pamundurën për të nënshkruar me sulmuesin e Tottenhamit Harry Kane.
Trajneri Holandez është shumë i dhënë pas këti sulmuesi dhe ka plane që të bëj ofert tjetër për sulmuesin Anglez pasi që oferta e verës ishte e anuluar.

The post Van Gaal i “çmendur” pas lojtarit te Tottenhamit appeared first on Shqipmedia.

142 Shikime Gjithsejt 1 Shikime Sot

Reklama Juaj Ketu 6
Reklama Juaj Ketu 7