0
Posted November 2, 2015 by - in ShowBiz
 
 

Tetovë: Konfiskohet marihuanë në Drenovec – FOTO

Loading...

Ne qoft se nuk ju hapet video Kliko Ketu WwW.Tvseriale.ChPara dy ditësh në mbrëmje, në rrugën “Goce Dellçev” është vërejtur një veturë e tipit “Peugeot” me targa regjistrimi të Tetovës, e drejtuar nga 23 vjeçari SH.R. ku me këtë ka qenë edhe 23 vjeçari U.I. nga vendbanimi Drenovec, njofton Telegrafi.
SH.R. ka zbritur nga vetura dhe nga një gyp metali ka nxjerrë një qese të bardhë ku në të ka pasur një bimë të panjohur.

Të dy janë dërguar në Stacionin policor ku më parë në shtëpinë e tij në gypin e metalit janë gjetur edhe katër qese në oborin e shtëpisë ku në të ka pasur 29 qese të tjera, ndërsa në veturë është gjetur edhe një thikë.

I gjithë malli është konfiskuar dhe është dokumetuar me fotografi, ndërsa janë dërguar në analizë, kurse të dyshuarit janë lëshuar pas deklaratës së marrë.

Pas zbardhjes së plotë të rastit do të ngrihet edhe procedurë e përshtatshme.

Drogë 2

The post Tetovë: Konfiskohet marihuanë në Drenovec – FOTO appeared first on Shqipmedia.

141 Shikime Gjithsejt 1 Shikime Sot

Reklama Juaj Ketu 6
Reklama Juaj Ketu 7