0
Posted November 29, 2016 by Nazmi Selmani in ShowBiz
 
 

Sinan Vllasaliu lanson këngën e re – VIDEO

Loading...

Ne qoft se nuk ju hapet video Kliko Ketu WwW.Tvseriale.Ch



Këngëtari i njohur shqiptar Sinan Vllasaliu ka lansuar projektin e tij për fundvit të titulluar “Pa 1 pa 2”.

Teksti dhe muzika e kësaj kënge janë përgatitur nga Ilir Berani, ndërsa orkestrimi nga Virusi.

“Emracom” është producent i “Pa 1 pa 2”.

The post Sinan Vllasaliu lanson këngën e re – VIDEO appeared first on Shqipmedia.

190 Shikime Gjithsejt 2 Shikime Sot

Reklama Juaj Ketu 6
Reklama Juaj Ketu 7