0
Posted September 15, 2014 by Nazmi Selmani in Sport
 
 

Ronaldo dëshiron pagë rekorde për t’u kthyer te Mancha

Loading...

Ne qoft se nuk ju hapet video Kliko Ketu WwW.Tvseriale.Chhi-res-2a8b4f2e4a4e59a151cf1547669d2b0c_crop_northFutbollisti më i mirë në botë, Cristiano Ronaldo, dëshiron një pagë rekorde prej 500 mijë funtesh në javë, për t’u kthyer te Manchester Unitedi verën e ardhshme, bën të ditur “Sunday Mail”.

Ronaldo nuk e ka përjashtuar mundësinë që në të ardhmen të kthehet te Menju, mirëpo raportohet se ai dëshiron pagë të madhe për ta bërë këtë.

Në të vërtetë, ishte në opsion kthimi i Ronaldos edhe në verën e vitit 2013, mirëpo atëbotë dështoi kalimi për shkak të pensionimit të trajnerit Sir Alex Ferguson dhe po ashtu Menju nuk ishte në gatishmëri të plotësonte kërkesat financiare të portugezit. Ronaldo ka prishur marrëdhëniet me krerët e Real Madridit dhe nuk përjashtohet mundësia e largimit të tij. Pos Manchester Unitedit, për të po tregojnë interesim edhe Manchester City e Chelsea.

408 Shikime Gjithsejt 1 Shikime Sot

Reklama Juaj Ketu 6
Reklama Juaj Ketu 7

0 CommentsBe the first to comment!


Leave a Reply