0
Posted July 6, 2015 by ArmendZeqiri in Sport
 
 

Prishtina paralajmëron miqësore me Shkëndijën dhe Partizanin

Loading...

Ne qoft se nuk ju hapet video Kliko Ketu WwW.Tvseriale.ChShkëndija e Tetovës dhe Partizani i Tiranës do të vijnë në Kosovë për të zhvilluar ndeshje miqësore me skuadrën e Prishtinës.

Krerët e klubit të Prishtinës janë në finalizim e sipër të marrëveshjes me dy klubet shqiptare për të zhvilluar ndeshje miqësore me Prishtinën gjatë verës, ka bërë të ditur të dielën kryetari i klubit Remzi Ejupi. Ai ka thënë se ende nuk është caktuar data, pasi duhet të pritet përfundimi i garave kualifikuese për të dyja klubet në Ligën e Evropës.

“Një marrëveshje në parim është arritur që Prishtina të ketë dy ndeshje miqësore gjatë verës kundër Shkëndijes dhe Partizanit. Terminët do të caktohen pasi t’i përfundojnë ndeshjet kualifikuese për Ligën e Evropës. Dëshirojmë që ta thyejmë pak këtë heshtje”, ka thënë Ejupi.

215 Shikime Gjithsejt 1 Shikime Sot

Reklama Juaj Ketu 6
Reklama Juaj Ketu 7