0
Posted November 29, 2016 by Nazmi Selmani in Sport
 
 

Preferon Zvicrën para Shqipërisë dhe Kosovës

Loading...

Ne qoft se nuk ju hapet video Kliko Ketu WwW.Tvseriale.ChFlorent Hadërgjonaj është në dyshim se për kë kombëtare do të luaj në të ardhme por, është shprehur se për momentin po mendon për Zvicrën.

“Teorikisht ende mund të zgjedh se për cilën Kombëtare mund të luajë: Zvicrën, Kosovën ose Shqipërinë. Të luajë për Zvicrën do të ishte një hap tjetër i rëndësishëm në karrierën time. Momentalisht preferoj Zvicrën”, tha ai.

Ai ka fituar vendin e titullarit tek ekipi gjerman. Ku në ndeshjen e fundit, asistoi në golin e vetëm të shënuar nga Ingolstadt në barazimin 1-1 përballë Wolfsburg.

Menaxheri i Hadërgjonaj është Erdin Shaqiri, vëllai i Xherdanit.

The post Preferon Zvicrën para Shqipërisë dhe Kosovës appeared first on Shqipmedia.

269 Shikime Gjithsejt 1 Shikime Sot

Reklama Juaj Ketu 6
Reklama Juaj Ketu 7