0
Posted November 10, 2017 by une in Fate te Lidhura
 
 

Nuk keni për ta besuar, po ja sa vjeçare është Xhansu

Loading...

Ne qoft se nuk ju hapet video Kliko Ketu WwW.Tvseriale.ChËshtë e rrallë që në një moshë të re të kesh karrierën e siguruar. Një ndër të rrallat raste është ai aktorës turke Leyla Tanlar që në publikun shqiptar njihet me emrin Xhansu.
Ka vetëm 19 vjet dhe ka arritur që ta njohin miliona njerëz, e kjo falë talentit për aktrim.
Fama e saj kaloi edhe kufinjtë turk duke u bërë e njohur edhe në Ballkan përmes rolit të rëndësishëm në serialin ‘Paramparca’

Source: Seriale Shqip

77 Shikime Gjithsejt 1 Shikime Sot

Reklama Juaj Ketu 6
Reklama Juaj Ketu 7