0
Posted November 18, 2017 by une in Denizën
 
 

Nga sonte Seriali i ri“Deti i jetës sime”

Loading...

Ne qoft se nuk ju hapet video Kliko Ketu WwW.Tvseriale.ChNjë histori tronditëse familjare vjen në ekranin tuaj
Pas përfundimit të serialit shumë të pëlqyer ”Kosem”, i cili mbrëmë përfundoi me vdekjen e sulltaneshës ”Kosem”, nga sonte fillon një nga serialet më të shikuara dhe më të pëlqyera, “Deti i jetës sime”.

“Deti i jetës sime”, me kryepersonazhet  Denizën – nënë e dy fëmijëve, Alihan bashkëshorti i Denizës, Pse ai një ditë zhduket pa asnjë gjurmë, ndërkohë çfarë bën Deniza me fëmijët, ku do të jetojë, ku është Alihani, kush është Mihati, sa i rëndësishëm bëhet ai për Denizës? Udhëkryqe dramatike njerëzore, dashuri, pabesi, shpresa të pashuara mes pafajësisë dhe intrigës, hutesë dhe luftë shpirtërore.

Kur kërkon lumturinë sa forcë jep dhembja, kush janë luftëtaret e kush shpëtimtarët? Seriali  ‘Deti i jetës sime”, nga epizodi në epizod vjen stuhishëm. Përjetoni dallgët e mëdha të fatit dhe dashurisë.

Source: Seriale Shqip

73 Shikime Gjithsejt 2 Shikime Sot

Reklama Juaj Ketu 6
Reklama Juaj Ketu 7