0
Posted October 16, 2014 by une in Sport
 
 

Mesut Ozil ja ngacmon të fejuaren shokut të vet

Loading...

Ne qoft se nuk ju hapet video Kliko Ketu WwW.Tvseriale.ChOzil e ka parë veten në faqen e parë të prestigjiozes gjermane Bild, sigurisht jo për meritat sportive, por për faktin se ka ngacmuar seksualisht..

Mesut Ozil duhet të jetë ndier në një siklet të madh në përjvetorin e 26 të lindjes, kur e ka parë veten në faqen e parë të prestigjiozes gjermane Bild, sigurisht jo për meritat sportive, por për faktin se ka ngacmuar seksualisht të fejuarën e ish-shokut të skuadrës te Shpresat e Gjermanisë, Christian Lell. Ish-mbrojtësi i Bayernit e akuzon mesfushorin e Arsenalit se është përgjegjës për prishjen e marrëdhënieve të tij me Melanie Rickinger. Lell e quan Ozil një gjarpër, i cili e shfrytëzon popullaritetin e tij, për tua rrëmbyer të dashurat shokëve më të ngushtë.

Tradhtia, konfirmohet nga një seri mesazhes të publikuara në facbook nga Lell që Mesut dhe Melanie kanë shkëmbyer në Watssup, pa dijenë e partnerëve të tyre,. Për të shmangur përgjegjësitë për cënim të privatësisë adresa është mbyllur menjëherë, pasi për këtë cështje përfaëqësuesi i Ozil ka paralajmëruar marrjen e hapave ligjorë.

Nga ana e saj, Rickinger, e ka quajtur të dashurin e saj Lell një të cmendur, që i kontrolluar telefonin, edhe pse ajo vetë supozon se ka fshirë gjithcka.

Fakti që Rickinger nuk e ka mohuar lidhjen me Ozil, nuk i ka shpëtuar të dashurës së turko-gjeranit Mandy Capristo, që ka fshirë të gjitha fotot me Ozil, menjëherë pas publikimit të këtij skandali. Tashmë mesfushori i përfaqësues gjermane duhet të gjejë argunenta të forta për ta bindur këngëtaren Mandy të kthehet në krahët e tij.

331 Shikime Gjithsejt 1 Shikime Sot

Reklama Juaj Ketu 6
Reklama Juaj Ketu 7