0
Posted October 6, 2014 by une in ShowBiz
 
 

Mariah Carey ka probleme me zërin?

Loading...

Ne qoft se nuk ju hapet video Kliko Ketu WwW.Tvseriale.ChMariah Carey Performs at The BET Honors-Washington DCMariah Carey-it nuk i shkoi mbarë në natën e parë të turneut të saj në Japoni, ajo pati problem me zërin e saj, e që duket në këtë video duket shumë e dhimbshme.

Carey nisi turneun e saj botëror në Tokio, dhe duke u bazuar në këtë video dhe shumë të tjera në internet, duket sikur ajo nuk mund të kapë më notat e larta, për të cilat është e famshme.

Gjatë disa pjesëve të koncertit ajo dukej sikur kishte harruar tekstin, megjithatë është e mundur që mikrofoni i saj të jetë prishur. Këngëtarja ishte duke kënduar këngën e saj të famshme “We Belong Together”.

290 Shikime Gjithsejt 1 Shikime Sot

Reklama Juaj Ketu 6
Reklama Juaj Ketu 7