0
Posted September 12, 2014 by une in Kuriozitete
 
 

Këtë ligjeratë nuk e keni ndëgjuar në orën e gjeografisë! (Video)

Loading...

Ne qoft se nuk ju hapet video Kliko Ketu WwW.Tvseriale.Chharta-e-tokesAstronautët të cilët gjenden në Stacionin Ndërkombëtar të Hapësirës,për ata që jane duke i ndjekur, vendosën të mbajë një ligjeratë në gjeografi.
Në videon që u përhap kohët e fundit nëpërmjet rrjeteve sociale, astronautët Mike Hopkins dhe Rick Mastrakio, zgjodhën qytete të ndryshme nëpër botë, ndërsa duke folur para tyre shtrihet një pamje që të lë pa frymë e planetit tonë.

Regjistrimet janë bërë në një observator kub në të cilin shumë nga astronautët kalojnë kohën e tyre.

390 Shikime Gjithsejt 1 Shikime Sot

Reklama Juaj Ketu 6
Reklama Juaj Ketu 7