0
Posted September 29, 2014 by ArmendZeqiri in ShowBiz
 
 

Jennifer Lopez, pëson aksident

Loading...

Ne qoft se nuk ju hapet video Kliko Ketu WwW.Tvseriale.Ch0Këngëtarja dhe aktorja e famshme, Jennifer Lopez, ka pësuar një aksident të shtunën. Ajo ishte në veturë me shoqen e saj, Leah Remini, e cila po voziste veturën kur një shofer i dehur kishte goditur ato.

Me aktoret në veturë ishin edhe dy fëmijët e J-Los dhe vajza e Reminit. Nga aksidenti të gjithë shpëtuan pa lëndime ndërsa burri u raportua nga policia se kishte vozitur në gjendje të dehur.

Lopez postoi një fotografi në Instagram ku u falënderua që të gjithë kishin shpëtuar. Këngëtarja së fundmi ka publikuar klipin e “Bootyt” në duet me Iggy Azalean.

301 Shikime Gjithsejt 2 Shikime Sot

Reklama Juaj Ketu 6
Reklama Juaj Ketu 7