0
Posted July 31, 2015 by une in ShowBiz
 
 

Ja si luan modelja Chrissy Teigen me te dashurin John Legend

Loading...

Ne qoft se nuk ju hapet video Kliko Ketu WwW.Tvseriale.Chchrissy-teigen-1024Chrissy Teigen dhe bashkëshorti i saj John Legend duke shijuar ditët e nxehta të korrikut. Modelja ka postuar disa foto në faqen e saj të Instagramit me rroba banjo ku ka treguar edhe njëherë linjat e saj të mbushura dhe tepër seksi.

what's up chicken butt

A video posted by @chrissyteigen on

284 Shikime Gjithsejt 1 Shikime Sot

Reklama Juaj Ketu 6
Reklama Juaj Ketu 7