0
Posted September 15, 2015 by ArmendZeqiri in Sport
 
 

Ja çfarë i bën Bale Navasit (VIDEO)

Loading...

Ne qoft se nuk ju hapet video Kliko Ketu WwW.Tvseriale.ChGareth Bale ka dhuruar spektakël në stërvitjen e fundit me Real Madrid, para sfidës së sotme në Champions League kundër Shakhtar Donetsk.

Ylli uellsian po kalon një formë të mirë në këtë fillimsezoni dhe këtë e tregon jo vetëm në ndeshje zyrtare.

Viktimë e tij ishte portieri, Keylor Navas. Për më shumë shikojeni videon.

194 Shikime Gjithsejt 2 Shikime Sot

Reklama Juaj Ketu 6
Reklama Juaj Ketu 7