0
Posted November 9, 2014 by - in Kuriozitete
 
 

FOTO – Shikoni se cfar doli nga kanalizimi i Shkupit

Loading...

Ne qoft se nuk ju hapet video Kliko Ketu WwW.Tvseriale.ChUntitled

photo

Ekipi i ujsjellesit dhe kanalizimit e largoi defektin qe gjat koh kishte zen kanalizimin ne bulevardin Koco Racin ne afersi te akryqit te Kuq.

Ajo cka doli ne siperfaqe ishte e cuditshme ; kabllo,plastika te ndryshme,mbeturina nka pakujdesia e qytetareve.

Nga qyteti i Shkupit apelojne deri tek qytetaret qe te jene te ndergjeqshem dhe te mos hudhin mbeturina ne kanalizim.

261 Shikime Gjithsejt 2 Shikime Sot

Reklama Juaj Ketu 6
Reklama Juaj Ketu 7