0
Posted October 20, 2015 by - in Sport
 
 

FIFA: 10 kandidatët për trajnerin e vitit

Loading...

Ne qoft se nuk ju hapet video Kliko Ketu WwW.Tvseriale.ChFIFA dhe France Football kanë publikuar emrat e 10 kandidatëve për trajnerin e vitit.
Në të njëjtën mbrëmje me Topin e Artë të futbollistëve, më 11 janar 2016, do të shpallet edhe trajneri më i mirë i vitit.

Lista:
Massimiliano Allegri (Itali / Juventus)
Carlo Ancelotti (Itali )
Laurent Blanc (Francë / Paris Saint-Germain)
Unai Emery (Spanjë / Sevilla)
Pep Guardiola (Spanjë / Bayern Munich)
Luis Enrique (Spanjë / FC Barcelona)
Jose Mourinho (Portugali / Chelsea)
Jorge Sampaoli (Argjentinë / Kili)
Diego Simeone (Argjentinë / Atletico Madrid)
Arsene Wenger (Francë / Arsenal)

The post FIFA: 10 kandidatët për trajnerin e vitit appeared first on Shqipmedia.

168 Shikime Gjithsejt 1 Shikime Sot

Reklama Juaj Ketu 6
Reklama Juaj Ketu 7