0
Posted November 14, 2014 by ArmendZeqiri in ShowBiz
 
 

Ermal Fejzullahu prezanton familjen – FOTO

Loading...

Ne qoft se nuk ju hapet video Kliko Ketu WwW.Tvseriale.ChKëngëtari i njohur Ermal Fejzullahu ka prezantuar familjen e tij, 3 fëmijët dhe bashkëshorten, Arijana. Ermali baba i dy vajzave dhe një djali, ka publikuar në rrjetin social “Facebook” një foto familjare, teksa ishin duke festuar 1-vjetorin e vajzës së vogël. Ermal Fejzullahu prej kohësh i ka munguar skenës dhe tregut muzikor, duke u angazhuar vetëm nëpër koncerte.

0

0a

264 Shikime Gjithsejt 1 Shikime Sot

Reklama Juaj Ketu 6
Reklama Juaj Ketu 7