Sport
 
 
 
Sport
 

Shqiperi Vs Itali Live – Albania Vs Italy Live Streaming – 09.10.2017

Pritni Disa Sekonda deri sa te largohen Reklamat nga Video, Shikim te kendeshem Forca Shqiperi Shqiperi Live, Vs Itali, Live Streaming, Shiko Live Futboll, Live Fusball, Live Albania Vs Italy
 
Sport
 

Largohet Visar Ganiu, KF Shkupi me trajner të ri

Visar Ganiu është larguar nga Shkupi dhe këtë e ka bërë me dije me anë të një statusi të publikuar në llogarinë e tij në “Facebook”. Ai nuk dëshiron të tregojë arsyet e largimit, por lë për të kuptuar që...
Tvseriale.Ch Youvid.ch Ejashiko.Ch Dailyvid.Net Serialeshqip.Com AlbaLove.Ch Alba-chat.Ch Albachat.Li

 
Sport
 

Kthehet Cikalleshi, menjëherë gol – VIDEO

Në “frigorifer” prej shumë javësh, më në fund Sokol Cikalleshi është kthyer në fushë dhe menjëherë ka treguar vlerat e tij, duke shënuar. Sot Bashakshehiri luajti ndeshjen e parë të fazës së grupeve në Kup...
 
Sport
 

Hamilton rrezikon kontratën prej 35 milionë eurosh tek Mercedesi!

Sa shumë është abuzuar me këtë fjalë. Anarkia. Kjo i shkoi ndërmend drejtuesve të Mercedesit pas Çmimit të Madh të Abu Dabit. Ljuis Hamilton ishte “anarkisti”, pasi hodhi poshtë disa herë urdhërat e skuadrës ...
 
Sport
 

Përse injorohet Higuain tek Juventusi i trajnerit Alegri

Gazetari i njohur sportiv, Mario Skoncerti ka komentuar rendimentin e humbur të Gonzalo Higuain me Juventusin: “ Rendimenti i Higuain është një ndër problemet e Juventusit në këto momente. Jo sepse Higuain po shkon keq...

 
Sport
 

Preferon Zvicrën para Shqipërisë dhe Kosovës

Florent Hadërgjonaj është në dyshim se për kë kombëtare do të luaj në të ardhme por, është shprehur se për momentin po mendon për Zvicrën. “Teorikisht ende mund të zgjedh se për cilën Kombëtare mund të lua...
reklama juaj ketu 16
 
 
Sport
 

Një surprizë kuqezi për De Biazin në Ditën e Pavarësisë së Shqipërisë

Surprizë e këndshme për Xhani De Biazin në ditën e përvjetorit të 104-t të pavarësisë së Shqipërisë. Trajneri i Kombëtares kuqezi ka marrë një dhuratë të veçantë nga miku i tij italian Karlo Osti, i cili mba...

 
Sport
 

VIDEO nga rrëzimi i avionit me futbollistët brazilian

Në internet është paraqitur një video nga momenti i rrëzimit të avionit me futbollistët brazilian. Sipas të dhënave të fundit nga mediat botërore, vetë 13 persona kanë mbijetuar. Në avionin ka pasur 72 futbollist...
 
Sport
 

Masa disciplinore kundër Vardarit?

Pamjet e shëmtuara nga incidenti i ndodhur pas përfundimit të ndeshjes së xhiros së 16-të të LPFM-së, ndërmjet Vardarit dhe Renovës sigurisht do të hapin punë për Komisionin Diciplinorë të Federatës së futbolli...
 
Sport
 

Ky është starti më i dobët i United që nga viti 1990

Gjiganti anglez nuk po arrin assesi të këndellet në këtë sezon. Jose Mourinho erdhi me shumë bujë te Manchester United dhe pritej që ta kthente ekipin në rrugën e sukseseve. Por deri më tani asgjë nuk po shkon ashtu...