0
Posted December 25, 2015 by Nazmi Selmani in Sport
 
 

A duhet të kthehet Mourinho në Real? Votojnë madrilianët

Loading...

Ne qoft se nuk ju hapet video Kliko Ketu WwW.Tvseriale.ChÇdo ditë e më shumë në Spanjë po flitet për një rikthim të mundshëm të Jose Mourinhos te Real Madridi, si zëvendësues i Rafael Benitez.
Por ky kthim mund të bëhet më i vështirë, pas një rezultati të sondazhit të spanjolles Marca.
Në sondazhin e Marca ku kërkohej dëshira e tifozëve të Realit nëse duhej që drejtimi i skuadrës së tyre t’i besohet Jose Mourinhos, 52 për qind e tyre votuan kundër kthimit të tyre, dhe vetëm 48 për qind e tyre votuan për kthimin e tij.

The post A duhet të kthehet Mourinho në Real? Votojnë madrilianët appeared first on Shqipmedia.

139 Shikime Gjithsejt 1 Shikime Sot

Reklama Juaj Ketu 6
Reklama Juaj Ketu 7